Школа японської мови та культури для всіх охочих!

Чому Sakana Sempai School?

Тому що ми

Photo

Молода та енергійна команда спеціалістів

Photo

Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного студента

(Працюємо малими групами до 5-ти людей)

Photo

Розробляємо власні програми до наших курсів, використовуючи нові та сучасні японські матеріали, рекомендації та методики

Photo

Регулярно проводимо культурні заходи для студентів (майстер-класи з японських мистецтв, лекції про культуру тощо)

Photo

Дружньою компанією збираємося на різні свята, ходимо у кіно на японські фільми та на пікніки

Photo

Підтримуємо зв'язок з учнями у позанавчальний час

Photo

Культурознавчі Клуби для наших студентів – можливість пізнавати японську культуру та навчатися самостійності та відповідальності (зовсім як в японських школах)

Photo

Чай, печиво та дружня атмосфера – Розмовний клуб, або Вечір казок з переглядом різних японських фільмів, або аніме

Photo

У решті-решт, до нас зручно дібратися, адже ми знаходимося у центрі Києва!

В нашій школі ми займаємось за наступними підручниками:

できる日本語

Підручник поділено на декілька рівнів. Гарно структурована граматика, багато діалогів та розмовних фраз. Добре підходить для тих, хто хоче добре вивчити японську та навчитись спілкуватись.

До підручника できる日本語 є ще декілька підручників, які рекомендовані видавництвом та підходять по програмі:

漢字たまご​

Підручник з ієрогліфіки. Дуже цікавий, з великою кількістю складних та корисних завдань.

楽しい読みもの

Підручник з текстами: казки, цікаві статі, оголошення, публікації в інтернеті та багато чого ще цікавого.​

Наша команда

Популярні питання

Ми знаходимось у місті Києві, вул. Михайлівська 22Б. Це 10-15 хв пішки від ст. м. Майдан Незалежності.

Школа спеціалізується тільки на вивченні японської мови.

Так, ми проводимо як групові, так і індивідуальні заняття для дітей, підлітків та дорослих. Також, якщо Ви хочете вивчати мову разом з друзями або близькими, ви можете зібрати свою власну групу для навчання!